close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
توسط عده ای ناشناس در چوبی حسینیه بادرود به آتش کشیده شد

حادثه

نطنز- فرمانده سپاه ناحیه نطنز گفت: بامداد امروز عده‌ای ناشناس با بنزین در چوبی حسینیه مرکز شهر بادرود را آتش زدند.

سرهنگ حسین آقادوستی فرمانده سپاه ناحیه نطنز در گفت‌و گو با خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، اظهار کرد:  این آتش سوزی در ساعت حدود ۴:۴۵ بامداد روز دوشنبه اتفاق افتاد که بلافاصله ماموران آتش‌نشانی شهرداری بادرود با حضور در صحنه اقدام به مهار آتش کرده و اجازه گسترش و سرایت آن را به داخل حسینیه ندادند.

فرمانده سپاه ناحیه نطنز افزود: در این حادثه بخشی از اموال داخل حسینیه از جمله چند تخته فرش‌ سوخته و به آیینه کاری داخل حسینیه نیز خسارات وارد شده است.

به گزارش ایمنا، حسینیه مرکز شهر بادرود یکی از مکان‌های  مذهبی و قدیمی بادرود است که هر هفته مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه در آن برگزار می شود.

در پی این حادثه؛ حجت الاسلام علیرضا قاسمی امام جمعه بادرود در بیانیه‌ای هتک حرمت به حسینیه مرکز شهر بادرود را محکوم کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«در روزگاری که غیر از خدا باوران و خودباوران کسی فکر نمی کرد جبهه مقاومت با حضور پررنگ جمهوری اسلامی ایران در بطن خود بتواند دست‌های دراز و کشیده شده جبهه استکبار در کشورهای منطقه برای تجزیه و سهم خواهی را با آن همه امکانات بسیار وسیع و گران، یکی یکی بشکند و توطئه‌ها را یکی پس از دیگری خنثی کرده و آرامش و امنیت را به کشورهای محل هدف برساند، اما به لطف خدا، تدابیر حکیمانه رهبر انقلاب و ایستادگی مردم چنین شد.

دشمن بعد از این شکست خفت بار خود تلاش کرد تا با راه اندازی بازی‌های مختلف، این حضور و شکست را کم رنگ کند و از این رو تلاش می کند تا در مسیر اعتراض به حق و قانونی مردم برای استیفای حقوق خود رخنه کرده و راه درست این حرکت را به سمت منافع غیر مشروع خود کج کند.

به طور حتم راه پرفروغ ملت ایران از راه کسانی که در اغتشاشات اخیر حضور داشته و حتی لیدری آن را برعهده دارند کاملا جداست، اغتشاش گران همان یزیدیان هستند که دستشان از آستین حرمله ها، عمرسعدها و عمروعاص های زمان بیرون آمده و سعی دارند تا با هتک حرمت به مقدسات آرزوی دیرین کینه توزان و تودهنی خوران از این ملت همیشه بیدار را برآورده سازند، اما زهی خیال باطل که ایران کوفه نیست و علی غریب نخواهد ماند.

بدون شک ملت بزرگ ایران در برابر این اسلاف یزیدی صبر پیشه نخواهند کرد و هتاکان را به زودی شناسایی و به سزای اعمال وقیح خود خواهند سپرد.

اینجانب هتک حرمت به حسینیه مرکز شهر بادرود را از جانب خود و تمامی مردم مومن، شهید پرور و ولایتمدار شهر بادرود به شدت محکوم کرده و تاکید می کنم چشم بینای نیروهای مردمی، بسیجی، امنیتی، نظامی و انتظامی بازتر از همیشه این حوادث را رصد کرده و هتاک و یا هتاکان بی شرم، مزدور و اجیر بیگانه را شناسایی و به سزای عمل مردود و سخیف خود خواهد رساند.»11 / 10 / 1396 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت