close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
معاون دادگستری استان اصفهان: یک هزار نفر در سامانه سجام نام نویسی کردند

کاشان- ایرنا- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اصفهان گفت: بیش از یک هزار نفر در سامانه سجام (سیستم جامع اطلاعات مردمی) این استان نام نویسی کردند که شهرستان نطنز بیشترین آمار متقاضیان را به خود اختصاص داده است.

به گزارش روز جمعه خبرنگار ایرنا، 'محمدرضا قنبری' در همایش دیده بان‌های مردمی پیشگیری از وقوع جرم دادگستری در نطنز بیان کرد: 360 نفر از این آمار متعلق به متقاضیان شهرستانی است و نطنز، آران و بیدگل، نجف‌آباد، داران، شهرضا و کاشان به ترتیب بیشترین آمار متقاضیان نام نویسی در سامانه سجام را دارند.
وی پیشگیری از وقوع جرم را وظیفه ذاتی قوه قضائیه عنوان کرد و افزود: نطنز در این زمینه بین شهرستان های استان اصفهان با 90 عضو فعال پیشگام است.
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اصفهان عنوان کرد: افراد متعهدی که در مقابل حفظ نظام احساس تعهد دارند، می توانند در سامانه سجام نام نویسی کنند تا پس از طی فرایند گزینشی به عنوان معتمد دستگاه قضایی شناسایی شده و از طریق اینترنت گزارش های خود را ارائه دهند.
او تاکید کرد: قرار نیست نهاد دیگری به موازات سایر نهادهای اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی ایجاد شود چرا که هدف تنها جلب مشارکت مردم در بحث پیشگیری از وقوع جرم است و اگر در موضوع قضاوت مردم به کمک دستگاه قضا بیایند، به طور حتم توفیق بیشتری در خدمت رسانی به وجود می آید.
شهرستان نطنز با جمعیت نزدیک به 47 هزار نفر در فاصله 125 کیلومتری شمال اصفهان واقع است.
خبرنگار: رحمت الله کاملی بادی ** انتشار دهنده: محمد ملا حمزه زاده22 / 10 / 1396 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت