close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
رییس شورای اسلامی شهر نطنز خبرداد: لزوم آزادسازی زمین‌های مسکونی در نطنز

آزاد سازی زمین

نطنز- رییس شورای اسلامی شهر نطنز گفت: آزادسازی زمین‌های مسکونی در کاهش قیمت زمین، افزایش ساخت و ساز و رونق کسب و کار تاثیر بسزایی دارد.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، محمد مرادی امروز(چهارشنبه) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: زمین‌های مسکونی فراوانی در شهر نطنز وجود دارد و با توجه به شرایط موجود، آزادسازی قسمتی از آن‌ها ضروری است.

وی افزود: کمبود زمین‌های مسکونی در نطنز موجب افزایش قیمت شده، در حالی که بیش از ۱۲ سال است که از واگذاری زمین در شهرک گنبدباز این شهر می گذرد و در سال‌های اخیر نیز زمینی واگذار نشده است.

رییس شورای اسلامی شهر نطنز گفت: به طور حتم آزادسازی زمین‌های مسکونی از سوی اداره راه و شهرسازی شهرستان و استان در کاهش قیمت زمین، افزایش ساخت و ساز و رونق کسب و کار مفید خواهد بود.

مرادی گفت: عده زیادی از مردم شهر سال‌های زیادی با اجاره نشینی زندگی خود را می گذرانند و باید با تدبیر و اتخاذ سیاست‌های مناسب آن‌ها را صاحب زمین و مسکن کرد.

وی با بیان اینکه ساختمان‌های بلند مرتبه چهره زیبای شهر را در خود محو می‌کند، تاکید کرد: ساختمان‌های بلندمرتبه در باغشهر تاریخی نطنز سبب محدودیت در نگرش وسیع جاذبه‌ها شده، که این معضل نتیجه آزاد نشدن زمین برای ساخت است22 / 10 / 1396 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت