close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
بارش نخستین برف زمستانی در بخش کویری بادرود+تصاویر

نخستین برف زمستانی در اصفهان

نطنز- نخستین برفی زمستانی با هشت سانتی متر بارش، طبیعت زیبا و کویری بادرود را سفیدپوش کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، ناصر عزیزی صبح امروز (یکشنبه) در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: بارش برف از شب گذشته در سطح شهرستان آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

رییس اداره هواشناسی نطنز گفت: بارش برف تاکنون در نطنز پنج سانتی متر، در روستاهای کوهستانی ابیانه هفت سانتی متر، یارند شش سانتی متر و در شهرکویری بادرود هشت سانتی متر گزارش شده است.

وی تصریح کرد: از شب گذشته تاکنون شش سانتیمتر برف مذاب نیز باریده است و این بارش، میزان بارندگی در سال زراعی جدید را به ۱۲/۲ میلی‌متر رسانده است.

عزیزی گفت: این نخستین برفی است که امسال شهر بادرود، خالدآباد و روستاهای بخش بادرود را سفیدپوش کرده است.

وی با بیان اینکه طبق پیش بینی های جوی، بارش‌ها تا اوایل امشب ادامه خواهد داشت، خاطر نشان کرد: دمای هوا در نطنز منفی سه درجه، نَم نسبی ۱۰۰ درصد، سرعت باد دو متر بر ثانیه، جهت باد ۳۵۰ درجه شمالی و دید افقی هزار متر است.

رضا حاجی آقاجانی رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نطنز با اشاره به بارش برف در شهرستان و محورهای مواصلاتی، گفت: از شب گذشته ۱۵ دستگاه ماشین آلات به همراه ۲۴ نفر در حال بازگشایی و نمک پاشی در جاده های نطنز به بادرود، نطنز به کاشان، نطنز به طرق‌رود و نطنز به موغار هستند.08 / 11 / 1396 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت