close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
رییس کمیته امداد نطنز خبرداد: اجرای طرح "هر شهروند حامی یک زائر" در نطنز

کمیته امداد

نطنز-رییس کمیته امداد نطنز گفت: کاروان ۹۰ نفری از مددجویان تحت پوشش با حمایت خیران به مشهد مقدس اعزام می شوند.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز؛ محمدرضا مومی اردستانی امروز (سه شنبه) در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه این اقدام فرهنگی و مذهبی در قالب طرح «هر شهروند حامی یک زائر» انجام می شود، اظهار کرد: اقشار مختلف مردم، مسئولان و خیران در شهرستان می توانند با پرداخت مبلغ دو میلیون ریال، مددجوی زیر پوشش این نهاد را برای اعزام حمایت کنند.

وی گفت: این کاروان ۹۰ نفره با حمایت های مردمی، مسئولان و خیران در بهمن ماه جاری به این سفر زیارتی اعزام خواهند شد.

اردستانی ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین مددجویان، تحکیم بنیان خانواده و تقویت روابط منطقی و عاطفی خانوارهای زیر پوشش این نهاد و همچنین تقویت رفتارهای دینی در آن ها را از مهم‌ ترین اهداف اعزام مددجویان به اردوهای زیارتی عنوان کرد و از مردم و به خصوص خیران خواست تا این نهاد را در تحقق اهداف خود در این حوزه یاری کنند.

وی افزود: نیازمندانی که تاکنون به اماکن زیارتی و به خصوص مشهد مقدس مشرف نشده ‌اند، در طول سال شناسایی و ساماندهی می ‌شوند تا با حمایت های مسئولان و خیران، امکان سفر آنها به عتبات عالیات، مشهد مقدس و سایر اماکن زیارتی فراهم شود.

رییس کمیته امداد شهرستان نطنز همچنین از اعزام هشت مددجوی زیر پوشش این نهاد با کمک خیران و اعتبارات دریافتی از استان در هفته جاری خبر داد.

وی خاطرنشان کرد: خیران می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب ۰۱۰۵۲۹۶۸۵۸۰۰۴ و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۰۴۶۸۴ نزد بانک ملی به نام کمیته امداد امام خمینی(ره) ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻧﻂﻨز واریز کنند.11 / 11 / 1396 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت