close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
حجت الاسلام حیدری: بانوان فرزندانی مهدوی تربیت کنند

حیدری کاشانی

نطنز- مدیر کانون مهدوی طلیعه ظهور گفت: بانوان به عنوان مربیان خانواده باید فرزندان مهدوی تربیت کنند، چرا که خانواده مؤمن محل تربیت انسان‌های بت شکن و شیطان ستیز است.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز؛ حجت الاسلام محمدباقر حیدری کاشانی در همایش بزرگ فاطمیون با اشاره به آیات قرآنی در مورد ارزش خانواده و توصیه خداوند برای تحکیم بنیان آن اظهار کرد: خداوند در قرآن از سیمای بندگان خاص خود با نام "عباد الرحمان" یاد می کند و در ۱۵ آیه پایانی سوره فرقان ویژگی آن‌ها را نیز برشمرده است که از جمله مهم ترین آن‌ اهتمام این بندگان خاص به نهاد خانواده است.

.

مدیر کانون مهدوی طلیعه ظهور با اشاره به اهمیت بنیان خانواده از دیدگاه ائمه(ع) و به خصوص امام علی(ع) افزود: بر اساس روایات بیشترین و پر تکرارترین دعا در قنوت نماز امام علی (ع) این بود که ایشان از خداوند درخواست می کرد تا همسران و فرزندان خود را مایه آرامش و روشنی چشم قرار دهد.

وی تصریح کرد: بانوان به عنوان مربیان خانواده باید فرزندان مهدوی تربیت کنند، چرا که خانواده مؤمن محل تربیت انسان‌های بت شکن و شیطان ستیز است.

حیدری با بیان اینکه خانواده علوی و فاطمی کامل‌ترین و پیشواترین خانواده در جهان است، افزود: امثال شهید حججی و در اصل همه شهدای نظام و انقلاب که مایه مباهات جامعه اسلامی هستند، پرورش یافته خانواده علوی و فاطمی بوده و با اسوه پذیری از سلوک ائمه اطهار، شهید شدند.

وی با تاکید بر اینکه رمز قدرت، عزت و عظمت نظام و انقلاب در کثرت جمعیت عاشورایی است، خاطرنشان کرد: شهدای نظام و انقلاب الگو و اسوه کاملی برای اقشار مختلف مردم هستند و چنین خانواده‌ای که فرزندانی غیور و از خود گذشته را در دامان خود پرورش داده است؛ به طور حتم از زمره خانواده علوی و فاطمی به حساب می‌آیند17 / 11 / 1396 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت