close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: تلاش دشمن اخلال در پشتوانه های مردمی انقلاب است

صفاری نطنزی

نطنز- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دشمنان نظام و انقلاب تلاش می‌کنند در پشتوانه‌های مردمی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی خلل وارد کنند.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، مرتضی صفاری نطنزی امروز (چهارشنبه) در جلسه شورای اداری شهرستان اظهار کرد: انقلاب اسلامی یادگار ارزشمند و تاریخی امام راحل (ره) را باید سرآغاز تحولات بزرگ و بنیادین در ایران، منطقه، جهان اسلام و جهان غیراسلام دانست.

.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران با گذشت چهار دهه آثار و تحولات چشمگیری را درحوزه سیاسی، فرهنگی، اجتماعی در صحنه بین الملل بر جای گذاشته است، اما مستکبران جهان از جمله آمریکا و رژیم صهیونیستی و برخی از سران کشورهای مرتجع عرب در منطقه با اقدامات خصمانه در صدد کم رنگ کردن و از بین بردن تاثیرات انقلاب هستند.

 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: خوشبختانه ملت انقلابی ایران در تحرکات اخیر با درایت، آگاهی و شناخت خوبی که از عقبه جریانات داشتند به خوبی توطئه ها را خنثی و با آن مقابله کردند.

صفاری افزود: دشمنان نظام و انقلاب تلاش می‌کنند در مقابل درک واقعیات انقلاب اسلامی و دستاوردهای ارزشمند جمهوری اسلامی از سوی جوانان ایرانی را گرفته و با نوع واقعیت‌ پنداری برای آنان، در پشتوانه‌های مردمی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی خلل وارد سازند.

وی در ادامه دهه فجر و فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را فرصت مغتنمی برای بازخوانی انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن در حوزه‌های گوناگون دانست و از مدیران دستگاه‌های اجرایی کشور درخواست کرد: قدر خدمت رسانی به مردم را بدانند و مشکلات اقتصادی و تنگاهای معیشتی مردم را رفع کنند20 / 11 / 1396 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت