close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
در آزادراه کاشان_نطنز؛ تصادف سواری تویوتا با خاور 4 مجروح برجای گذاشت

تصادف

نطنز- مسئول مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نطنز گفت: برخورد سواری تویوتا با خاور در آزاد راه کاشان – نطنز کیلومتر هشت پایگاه امداد و نجات بادرود، چهار مجروح بر جای گذاشت

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، حسین مخلصی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: تصادف  یک دستگاه سواری تویوتا با خاور در آزادراه کاشان – اصفهان کیلومتر هشت پایگاه امداد و نجات بادرود منجر به مجروح شدن چهار تن از سرنشینان خودرو شد.

مسئول مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نطنز گفت: در این حادثه اکیپی از نیروهای امدادی و اورژانس ۱۱۵ سراسیاب با حضو در صحنه اقدام به مداوای اولیه مجروحان حادثه پرداختند و سپس در جهت درمان تکمیلی به بیمارستان خاتم الانبیای نطنز منتقل شدند.

به گزارش ایمنا؛ علت حادثه توسط پلیس راه بادرود در دست بررسی است.

نطنز در ۱۲۵کیلومتری شمال اصفهان با جاذبه‌های گردشگری و زیارتی محل گذر آزادراه کاشان- نطنز- اصفهان، محور ترانزیت تهران- جنوب، راه آهن تهران- جنوب و تهران- اصفهان است.

۵۷۴تصادف جاده ای و درون شهری از ابتدای سال جاری تا کنون در  حوزه استحفاظی شهرستان نطنز رخ داده که تعداد ۲۸۹ مورد به آسیب دیدن سرنشینان خودرو، ۱۴۶مورد به زخمی شدن رانندگان و ۱۳ مورد نیز فوتی ثبت شده است.

چهار پایگاه امدادی شهری و جاده ای با ۳۰ نفر امدادگر و دو دستگاه آمبولانس شهرستان نطنز را تحت پوشش دارد02 / 12 / 1396 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت