close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
امام جمعه نطنز : اشرافی گری از آفت های انقلاب است

امینی امام جمعه نطنز

نطنز- امام جمعه نطنز گفت: اشرافی گری از آفت های انقلاب است و متاسفانه بعضی مسئولان کشور با اشرافی گری و تجمل گرایی به ملت خیانت می کنند.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز ، حجت الاسلام روح الله امینی در خطبه های نماز جمعه با اشاره به جنایت وحشیانه خیابان پاسداران تهران و  شهید شدن جمعی از ماموران انتظامی و بسیجیان گفت: بسیاری از فرقه ها و قومیت ها در سایه نظام اسلامی در امنیت کامل  زندگی می کنند و کسی هم با آنها کاری ندارد، اما هیچ کشوری اجازه اخلال در امنیت را به گروه ها  و فرقه های مخل و جدایی طلب نمی دهد.

امینی افزود: خط قرمز نظام حفظ امنیت کشور است و در این راه هزاران شهید داده شده است.

 وی خواستار مجازات برای مرتکبین جنایت از سوی مسئولان قضایی شد و اظهار کرد: فرقه ضاله همانند بهاییت و وهابیت، صوفی‌گری و عرفان‌های تقلبی مصداق آشکار نفوذ فرهنگی و ساخته و پرداخته دشمنان قسم‌خورده اسلام ناب محمدی (ص) است.

امینی تصریح کرد: دشمنان لجوج و قسم‌خورده انقلاب بعد از شکست‌های پی‌درپی و ناکام شدن از سقوط و براندازی نظام اسلامی وارد نفوذ فرهنگی شده تا به نظام و انقلاب ضربه بزنند.

امام جمعه نطنز با اشاره به دیدار رهبر انقلاب با مردم آذربایجان تصریح کرد: با شعار دادن مشکلات اقتصادی مردم حل نمی شود و باید با تدبیر و مدیریت جهادی مسائل و مشکلات مردم را حل کرد.
امینی اشرافی گری را از آفت های انقلاب دانست و گفت: متاسفانه  برخی از مسئولان کشور با اشرافی گری و تجمل گرایی به ملت خیانت می کنند.

وی افزود: اعتماد به بیگانه، اشرافی‌گری، بی‌توجهی به مستضعفان، اعتماد به بیگانگان از جمله آفت‌های انقلاب اسلامی است که از سوی مقام معظم رهبری بیان شده است07 / 12 / 1396 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت