close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
فرمانده انتظامی نطنز: بیش از ۶ هزار مواد محترقه غیر مجاز در نطنز کشف شد

مواد محترقه

نطنز- فرمانده انتظامی نطنز گفت : ماموران انتظامی نطنز در بازرسی از یک واحد صنفی بیش از شش هزار مواد محترقه غیر مجاز کشف کردند.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، سرهنگ علی بنی آدمی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ماموران انتظامی نطنز در بازرسی از یک واحد صنفی بیش از شش هزار  مواد محترقه غیر مجاز کشف کردند

وی افزود: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی نطنز گفت: در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پیشگیری از حوادث احتمالی چهارشنبه آخر سال، ماموران بازرسی فروشنده مواد محترقه غیرمجاز را در نطنز  شناسایی و  مواد محترقه غیر مجاز را کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نطنز گفت: قاچاق مواد محترقه پدیده ای است که اثرات نامطلوبی بر نظم و امنیت جامعه داشته و هر ساله به خصوص در چهارشنبه آخر سال خسارات جبران ناپذیری از نظر جانی و مالی برای شهروندان دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان نطنز گفت: به منظور پیشگیری از حوادث تلخ چهارشنبه آخر سال شهروندان بر فرزندان خود نظارت بیشتری داشته باشند و در صورت مشاهده هر گونه فعالیت در این خصوص موضوع را از طریق تماس با تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهید.

وی با تأکید بر اینکه هیچ مجوزی در دین و قانون برای ایجاد مزاحمت، سر و صدا و ایجاد صدمه به خود و دیگران وجود ندارد، تصریح کرد: باید تلاش کنیم از هرگونه اعمال و حرکاتی که موجب سلب آسایش عمومی و مزاحمت برای دیگران می‌شود، خودداری کنیم18 / 12 / 1396 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت