close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
ضرورت برنامه ریزی جهت ارتقاء توسعه گردشگری ابیانه

ابیانه

نطنز- معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: برنامه ریزی علمی و اصولی برای حفظ و ارتقاء توانمندی ابیانه برای توسعه گردشگری ضروری است.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، احمد دانیالی در مراسم جشن ثبت ملی لباس محلی ابیانه اظهار کرد: با وجود اینکه این نخستین سفرم به روستای ابیانه است، اما واقعا دیدن این تعداد گردشگری داخلی و خارجی در این روستا بسیار رضایت بخش است.

وی افزود: برنامه ریزی علمی و اصولی برای حفظ و ارتقاء توانمندی ابیانه برای توسعه گردشگری توسط مسئولان این روستا ضروری است.

در ادامه مراسم دکتر علیرضا علیرضایی، رییس شورای اسلامی ابیانه از همدلی و همکاری اهالی روستا به عنوان ایجاد روحیه خدمت در مسئولان شورا و دهیاری یاد کرد و از افراد دست اندرکار اجرای مراسم برای برای برگزاری این مراسم قدردانی کرد.

 وی با خرسندی و استقبال از ثبت آثار ملموس و غیر ملموس ابیانه و تلاش در زمینه امور عمرانی اظهار کرد: باید از طرز فکر و فرهنگ منحصر به فرد مستتر در هر یک از این آثار حفاظت و حراست کرده و سعی در اشاعه این فرهنگ داشته باشیم.15 / 01 / 1397 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت