close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
امام جمعه نطنز: مسئولان نظام باید دغدغه مردم را داشته باشند

امینی امام جمعه نطنز

نطنز-امام جمعه نطنز گفت: در نظام اسلامی مسئولان نباید بنده دنیا باشند و همت خود را برای زراندوزی و کاخ نشینی به کار بگیرند.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز؛ حجت الاسلام روح الله امینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر نطنز اظهار کرد: امروزه کشور نیازمند تقویت زیرساخت‌های اقتصادی برای بهبود وضعیت معیشت و رفع بیکاری است و در این زمینه تلاش مضاعف مسئولان اهمیت  فراوانی دارد.

.

امام جمعه نطنز با بیان اینکه اجرایی کردن منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی راه‌حل رفع مشکلات اقتصادی است، افزود: مسئولان ما باید تلاش کنند تا در کنار رفع مشکلات اقتصادی به حمایت از تولید داخلی نیز بپردازند تا بتوانیم شاهد ایجاد شغل برای جوانان و همچنین توسعه اقتصادی باشیم.

خطیب جمعه نطنز با اشاره به حمایت از تولیدات داخلی کشور تاکید کرد: اگر کالای ایرانی حتی در کیفیت نیز وضعیتی نه چندان مناسب نسبت به کالای خارجی داشت ما موظف به خرید آن هستیم تا از تولید داخلی حمایت کنیم.

امینی با بیان اینکه دولت و مردم باید با هم بکوشند تا شعار سال، مد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی تحقق یابد، گفت: توجه همه باید برای اقتدار اقتصادی کشور متمرکز شود تا بتوانیم شاهد شکوفایی اقتصادی در سال۹۷ باشیم.

وی دیگر بخش سخنان خود را به مقوله حمایت از شبکه های اجتماعی و پیام رسان ایرانی اختصاص داد و گفت: شبکه اجتماعی خارجی برای از بین بردن معنویت در ایران تلاش می کنند لیکن باید در برابر این تهدیدات ایستادگی کرد

امام جمعه نطنز گفت: در نظام دینی کوخ نشینی و کاخ نشینی نداریم لذا در جمهوری اسلامی هم مسئولان نباید بنده دنیا باشند و همت خود را برای زراندوزی و کاخ نشینی بکار گیرند.

وی افزود: اگر مسئولان دنبال مال اندوزی بروند دیگر شرایط مردم عادی، سختی زندگی، بیکاری، فقر و نداری را درک نخواهند کرد و مشکلات مردم با کلید فرسوده مسئولان غیرمتعهد حل نخواهد شد.

وی افزود: عدالت خواهی در جامعه باید از سوی همه مردم به عنوان یک مطالبه مطرح شود تا بتوان به تحقق آن امیدوار بود25 / 01 / 1397 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت